دسته بندی فروشگاه

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

واتساپ

سری پرینترهای سه بعدی Ender 3 S1

سری پرینترهای سه بعدی Ender 3 S1

سری پرینترهای سه بعدی Ender 3 S1

سری پرینترهای سه بعدی Ender 3 S1

creality سری پرینترهای Ender 3 S1 را به‌عنوان نسل بعدی پرینترهای سه بعدی Ender 3 منتشر کرد. پرینتر Ender 3 S1 در سال 2021 راه‌اندازی شد و نسخه‌های Pro و Plus در ماه‌های بعدی همان سال راه‌اندازی شدند.

پرینترهای سه بعدی S1 در دیزاین, ویژگی‌, رابط کاربری و تجربه‌ی پرینت تفاوت بسیاری با نسخه‌ی قبلی پرینترهای Ender 3 دارند. این تغییرات مطابق جدیدترین استانداردهای پرینتر سه بعدی هستند, بنابراین بازار فروش این دستگاه‌ها گسترده‌تر است. و همچنین به همین دلیل این پرینترها نسبت به پرینترهای قبلی قیمت بیشتری دارند. 

بنابراین, سری پرینترهای سه بعدی Ender 3 S1 در نوع خود بهترین هستند و به شما تجربه‌ی پرینتی فوق‌العاده می‌دهد. این نوع پرینترها برای کاربران تقریباً پیشرفته‌ای که به‌دنبال پرینتری با کیفیت خوب و همچنین هزینه‌ی نسبتاً مقرون به‌صرفه هستند, مناسب است.

جدول مقایسه‌ پرینترهای سری Ender3 S1

صفحه‌ی ساخت

مانند نسل‌های قبلی, پرینترهای Ender 3 S1 و Ender 3 S1 Pro از صفحه‌ی ساختی با اندازه‌‌ی 220*220 mm استفاده می‌کنند. اما, دستگاه پرینتر Ender 3 S1 Plus با اندازه‌ی 300*300*300 mm, بزرگ‌تر از بقیه است.

اکسترودر-هات اند

creality اکسترودرهای اختصاصی Sprite extruders را با پرینتر Ender 3 S1 معرفی کرده. اما هات اند کاملاً فلزی با دمای حداکثری 300 درجه, فقط در پرینتر Ender 3 S1 Pro موجود است. از طرفی دیگر, در دستگاه‌های Ender 3 S1 و Ender 3 S1 Plus هات اند PTFE با تحمل دمای 260 درجه موجود است.

این ترکیب اکسترودر-هات اند یک پیشرفت قابل توجه است و سازگاری گسترده‌ای با انواع فیلامنت‌ها و عملکرد پرینت بهتر نسبت به بقیه‌ی نسخه‌ها ارائه می‌دهد. برای پرینت فیلامنت‌هایی که نیاز به دمای بالایی دارند, دستگاه پرینتر Ender 3 S1 Pro انتخاب مناسبی است.

بِد پرینتر

بِد سری پرینترهای Ender 3 S1

بِدهای پرینت در پرینترهای Ender 3 S1 از نظر چسبندگی در هنگام پرینت و جدا شدن قطعه بعد از اتمام پرینت فوق‌العاده هستند. پرینترهای Ender 3 S1  و Plus دارای یک صفحه‌ی پرینت PC spring مگنتیک هستند که به بِد پرینتر می‌چسبد. در دستگاه پرینتر Ender 3 S1 Pro, شما به یک بِد پرینتر PEI PC spring مگنتیک دسترسی دارید.

هردوی این بِدها عملکرد پرینتی فوق‌العاده‌ای دارند, و قطعه پرینتی بدون نیاز به چسب یا هر ماده‌ی اضافی‌ای به سطح می‌چسبد. انعطاف‌پذیری بِد پرینتر همچنین جدا کردن قطعه پرینتی را بعد از اتمام پرینت برای شما آسان می‌کند و شما می‌توانید بدون هیچ ابزار کمکی‌ای قطعات را از بِد پرینترتان جدا کنید. صفحه‌ی پرینت PEI برای طیف گسترده‌ای از متریال‌ها عالی است و به‌آسانی قابلیت پرینت در دمای بالا را برای شما ممکن می‌کند.

بِد لولینگ خودکار

بِد لولینگ در سری پرینترهای Ender3 S1

دستگاه Ender 3 S1 دارای قابلیت بِد لولینگ خودکار است که همان چیزی است که در نسل قبلی پرینترهای Ender 3 جا مانده‌بود. بِد لولینگ خودکار, تمام دردسرهای بِد لولینگ دستی را از بین می‌برد و به شما کمک می‌کند تا لایه‌ی اولی صاف و همسان تحویل بگیرید. این قابلیت همچنین احتمال خرابی پرینت به‌دلیل عدم چسبندگی را هم کاهش می‌دهد.

رابط کاربری

Creality برای اضافه کردن ظاهری ممتاز به سری پرینترهای  Ender 3 S1, از اسکرین کاملاً رنگی و تاچ استفاده کرده‌است. اسکرین دستگاه پرینتر S1 با تاچ کار نمیکند و در عوض شما باید مانند پرینترهای قبلی از دسته‌ی چرخنده استفاده کنید. 

از طرفی دیگر, دستگاه‌های پرینتر Ender 3 S1 Pro و S1 Plus از اسکرین‌های تمام رنگی با قابلیت تاچ استفاده می‌کنند. 

سایر ویژگی‌ها

تمام دستگاه‌های پرینتر سری Ender 3 S1 دارای سنسور قطع فیلامنت هستند که در نسل قبلی فقط برای پرینتر Ender 3 Max موجود بود. این ویژگی بسیار مهمی در هنگام پرینت است که خرابی‌های پرینت را کاهش می‌هد.

تمام پرینترهای سری Ender 3 S1, کشنده‌های تسمه محور XY و جعبه‌ی ابزار Ender 3 V2 را حفظ می‌کنند و از یک مادِربرد 32 بیتی با استپر درایورهای بی‌صدا استفاده می‌کنند. این‌ها ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای از نسل قبل پرینترهای Ender 3 است که دیدن آن‌ها در این سری بسیار خوب است.

همچنین Creality روند مونتاژ را بسیار ساده‌تر کرده و تقریباً 95 درصد دستگاه از قبل مونتاژ شده‌است. این تغییر بسیار مفیدی است و زمان زیادی را که کاربران صرف مونتاژ می‌کردند را کاهش می‌دهد. مونتاژ ساده برای تازه‌کاران عالی است و کل فرآیند پرینت را آسان‌تر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *